Przelew internetowy

 

Wesprzyj Fundację Ocalmy Dzikość – przelew internetowy

 

Darowizna w formie płatności przelewem internetowym jest szybką i wygodną metodą przekazywania środków na rzecz Fundacji – jeżeli posiadasz elektroniczny dostęp do swojego rachunku bankowego, możesz przekazać nam darowiznę już w kilkadziesiąt sekund.

 

Datki możesz przekazać za pośrednictwem systemu płatności internetowych     :


 
 
 

Przekazując środki na rzecz Fundacji Ocalmy Dzikość oświadczasz, że akceptujesz jej statut, politykę prywatności oraz Regulamin. Fundacja przetwarza twoje dane osobowe w celu realizacji przekazania środków oraz w celu realizacji obowiązków ustawowych wynikających z przepisów podatkowych oraz przepisów o rachunkowości.

 
 

Jeżeli chcesz nas wesprzeć inną kwotą, zmienić tytuł wpłaty lub walutę, użyj poniższego formularza:

 

Kwota:  
 
Waluta:  
 
Tytuł wpłaty:  
 

Przekazując środki na rzecz Fundacji Ocalmy Dzikość oświadczasz, że akceptujesz jej statut, politykę prywatności oraz Regulamin. Fundacja przetwarza twoje dane osobowe w celu realizacji przekazania środków oraz w celu realizacji obowiązków ustawowych wynikających z przepisów podatkowych oraz przepisów o rachunkowości.Bezpośrednim beneficjentem wszystkich darowizn jest Fundacja non-profit pod nazwą Fundacja Ocalmy Dzikość z siedzibą w Rykach pod adresem Warszawska 3B, 08-500 Ryki, Polska, zarejestrowana w rejestrze KRS pod numerem 0000696112. Fundacja posiada NIP nr 5060115264 oraz REGON nr 368317306. Kontakt: biuro@ocalmydzikosc.pl (j. pol.) oraz office@rescuethewildness.com (j. ang.).

ENGLISH